Něco navíc, dárek

Něco navíc

Dostat něco navíc je vždy příjemný benefit každé služby. Svým klientům dávám nejen možnost prodat svou nemovitost nebo sjednat finanční produkt, který právě potřebují. Spolupráce se mnou má i další výhody, kterými jsou licenční číslo, pravidelné informace o podstatných novinkách a jsem také přítel na telefonu, když se potřebují poradit o nějaké finanční záležitosti.

Licenční číslo

Licenční číslo je číslo, díky kterému k Vám do rodiny dokážu vyplatit část provize za uzavření pojistné či finanční smlouvy, která by jinak byla vyplacena člověku na pobočce pojišťovny nebo finančnímu poradci, se kterým byste takovou smlouvu uzavřeli. Už se Vám někdy stalo, že jste přišli do pojišťovny, řekli jste paní na přepážce, co potřebujete, ta Vám s úsměvem vyhověla a nakonec řekla, že když jste přišli právě za ní, tak se s Vámi rozdělí o provizi? Určitě se to neděje. Toto licenční číslo je navíc bez časového omezení, je tedy pro každého doživotní.

Získání licenčního čísla

Jeho získání je velice jednoduché. Licenční číslo získá každý účastník našeho workshopu s názvem Základní seminář, o kterém se více dozvíte v sekci Vzdělání.

Pravidelné informace

Svým klientům se snažím přinášet novinky v souvislosti s rodinnými financemi, o kterých si myslím, že stojí za to o nich vědět. Tyto novinky jim předávám přes svoji facebookovou stránku, můj blog a také mailem.

Přítel na telefonu

Máte mě vždy po ruce. Pokud budete cokoli potřebovat, stačí zvednout telefon, vytočit moje číslo a zeptat se na to, co Vám vrtá hlavou. Věřím, že je výborné se mít vždy na koho obrátit, dává to pocit klidu a to je důležité. Nedělám ze sebe ovšem všeznalého člověka a rozhodně můžete řešit něco, co nevím. Pokorně přiznávám, že nevím vše, ale ve spoustě situací vím, kam zavolat. Přítel na telefonu se Vám tedy v prvé řadě snaží odborně poradit a také ušetřit čas.

Líbí se vám služby navíc?