Reference

Bc. Alois Šmerda - realitní makléř, finanční a úvěrový zprostředkovatel IconBc. Alois Šmerda - realitní makléř, finanční a úvěrový zprostředkovatel

Masarykova 868/2

5,0 3 reviews

 • Avatar Jan Smehlik ★★★★★ před 6 měsíci
  Pan Šmerda nám dělal již několik pojistek. Nedávno jsme řešili pojistnou událost, kdy manželka upustila talíř na indukčni desku, která se rozbila. Zavolal jsem přímo na pojišťovnu, kde to paní během 5 minut vyřešila a do týdne jsem měl na účtě peníze. Vzali si jen 1000 Kč spoluúčast. Pojistka nastavená panem Šmerdem správně, vše v pořádku a byli jsme s spokojení.
 • Avatar Lucie Peslarová ★★★★★ před 5 měsíci
  Pro pana Aloise Šmerdy jsme se s manželem rozhodli na základě doporučenì při prodeji našeho bytu v Ráječku. Již jsme absolvovali jedno setkání s jinou realitkou,kde jsme nebyli příliš spokojeni. Již od první chvíle si nás pan Šmerda získal a to především pro svůj velice proaktivnì a profesionální přístup. Prezentace nemovitosti byla výborná a rychle se našel kupující,nemovitost se prodala za námi požadovanou cenu. Celý obchod proběhl přehledně,rychle s férovým jednáním.
  Všem doporučejeme spolupráci při prodeji či nákupu realit. Pan Šmerda nás opravdu perfektně provedl celým procesem prodeje.
  Na závěr chceme vyzdvyhnout jeho preciznost,profesionálnì přístup a lidskost.
  Zdali vybírate člověka,který se vyzná v oblasti realit a očekáváte výše zmíněné, nevájete. Sami víme,že cesta ,,realitním světem,, není vždy jednoduchá a proto by naše volba byla příště již jistá.
  Celá rodina velice děkujeme.
  Peslarovi
 • Avatar Antonín Toman ★★★★★ před 5 měsíci
  Mám velmi dobré zkušenosti s panem makléřem.Vysoce hodnotím jeho profesionalitu, spolehlivost, korektní jednání a hlavně jeho vždy dobré rady jak v otázkách finančních, tak věci pojištění.